ביטוח חנות חיות

האם יש בבעלותך חנות לחיות מחמד ואתה זקוק לביטוח לעסק? מעוניין לבטח את חנות החיות שלך ומחפש פוליסה מקיפה ורחבה המותאמת באופן מושלם לעסק שלך? ובכן, כבעל עסק עליך לדאוג לביטוח מתאים על מנת ליהנות מכיסוי מיטבי למגוון אירועים העלולים לקרות למבנה החנות ולתכולה הקיימת בה. ביטוח עסק מעניק לך שקט נפשי ופיצוי כספי אם חלילה מתעורר הצורך בכך.

מי צריך ביטוח לחנות חיות מחמד?

​ביטוח חנות חיות מחמד מיועד לכל בעלי העסקים המנהלים חנות אחת או יותר לחיות מחמד ביתיות. זהו למעשה ביטוח עסק לכל דבר הכולל סעיפים מיוחדים המתאימים לשוק הספציפי של חיות מחמד. בין השאר, ביטוח לחנות חיות מחמד כולל כיסוי מיטבי לסיכונים העלולים להיגרם לעסק בכל רגע ובכל עת, לדוגמה:

שריפה בעסק, המכלה את התכולה וגורמת לנזקים קשים לתשתיות ולמבנה.

נזקי טבע כמו שיטפון הגורם להצפה, רוח חזקה, גשם, ברק וכדומה.

כיסוי למבנה החנות, כולל הרחבות שונות, בין היתר כיסוי נגד נזקי רעידות אדמה.

ביטוח תכולה לחנות חיות מחמד.

  • אובדן דמי שכירות במקרה של נזק לחנות חיות המחמד.

  • כיסוי בגין אובדן הכנסות.

  • כיסוי בגין פריצות לעסק, ונדליזם ומקרים נוספים.

  • ביטוח חבות מעבידים.

  • ביטוח צד ג' לחנות חיות.

הפוליסה מספקת מענה רחב ומקיף למגוון רחב של סיכונים מוחשיים לבעלי ולעובדי חנות חיות מחמד. את הפוליסה הבסיסית ניתן להרחיב בהתאם לצורכי ולמאפייני העסק ומיקומו.

פוליסה ייחודית לשקט נפשי ולכיסוי רחב

ביטוח מבנה לחנות חיות מחמד

הפוליסה כוללת כיסוי רחב בגין נזקים שנגרמו למבנה החנות בשל נזקי טבע ואירועים אחרים. סכום הביטוח מחושב בדרך כלל לפי גודל החנות ונועד לתת פיצוי כספי בכדי לתקן את המבנה. לעיתים כאשר בעל חנות חיות המחמד שוכר את הנכס - אין לו מחוייבות לבטח את המבנה. יש לוודא בחוזה השכירות אם יש דרישה לביטוח.

 

ביטוח תכולה לחנות חיות מחמד

הפוליסה מקנה כיסוי רחב ופיצוי כספי בגין נזקים שנגרמו לתכולת החנות, לרבות ציוד מחשבים ותקשורת, קופה רושמת, מלאי אוכל לחיות המחמד, ציוד לחיות מחמד, אקווריומים, שילוט ועוד. הביטוח מכסה נזקים כמו פריצה, שריפה, נזקי טבע וכד'. חשוב מאוד לבטח את מלאי החנות בסכומי ביטוח ריאלים מאחר וביטוח בסכומים חסרים יגרום לתשלום תביעה חלקי בשעת הנזק. ישנם מספר דרכים לוודא שסכומי הביטוח נכונים באמצעות סוכן הביטוח.

ביטוח צד ג' לחנות חיות

אחד הסיכונים המשמעותיים לבעל חנות חיות הם נזקים שיכולים להיגרם לצד שלישי בחנות. הביטוח מכסה מקרים כמו נפילת לקוחות בשטח החנות, פציעות הנגרמות על ידי בעלי חיים בשטח החנות, נזק לרכוש הלקוחות ועוד. חשוב לדעת שבמידה ורוצים לכסות נזקים לעובדי החנות, צריך לרכוש כיסוי ביטוח חבות מעבידים.

המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד - מומחים בביטוחי עסקים בעולם החי

מומלץ לרכוש ביטוח חנות חיות מחמד רק מסוכנות המתמחה בנושא. קיים מגוון אירועים וסיכונים שחשוב לכלול בפוליסה, ולכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ולהתאים את הביטוח למאפייני העסק ולצרכים הייחודיים של בעל החנות. כדאי לרכוש ביטוח מבנה מורחב הכולל בין השאר נזקי צנרת, נזקי רכוש מפגיעת כלי טיס, התפוצצות, נזקי אש וכדומה. כדאי לבחור גם בביטוח תכולה מורחב כדי ליהנות משקט נפשי ומפיצוי כספי גבוה במגוון של מקרים. לדוגמה, יש לוודא כי הביטוח מכסה נזקים שנגרמו למלאי, לציוד בחנות, לחומרי גלם וכדומה.

פוליסה רחבה לחנות חיות מחמד חייבת לכלול גם אחריות כלפי עובדים, למשל אם אחד העובדים ננשך על ידי כלב או נפצע בעת הרמת ציוד או מזון לכלב, אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח תאונות אישיות וביטוח לכספי העסק בעת העברה או אחסון הכסף בכספת.

למידע נוסף ולהצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

 
  • עמוד הפייסבוק של המרכז הישראלי לביט
  • עמוד היוטיוב של המרכז הישראלי לביטוח

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לביטוח חיות  מחמד | ארלוזורוב 132, תל אביב - יפו 6209817