ביטוח חוות סוסים

במדינת ישראל ענף הרכיבה מתפתח עם השנים, יותר ויותר רוכבים בוחרים לרכוש סוס פרטי ושכן אותו בחווה או פנסיון לסוסים וכן, המון חוות מספקות שיעורי רכיבה / רכיבה טיפולית המסובסדת בעיקרה על ידי קופות החולים. בעקבות זאת, פוליסת ביטוח חוות סוסים היא הכרחית וחשובה. בשורות הבאות תלמדו על הכיסויים החשובים בביטוח לחוות סוסים.

ביטוח למתקני החווה – ביטוח מבנה ותכולה

האורוות, מתקני העזר וכל המבנים של חוות הסוסים, ציוד הרכיבה לרבות העוקפים והציוד הנלווה ניתנים לביטוח באמצעות ביטוח עסקי. הביטוח כולל נזקים כמו שריפה עשן ופיצוץ, נזקי מזג אויר לרבות סערות, שטפונות, רעידת אדמה ועוד.

סכום הביטוח הנקבע הינו לפי הערך המוסכם בעת עריכת הביטוח, חשוב לקבל החלטה נכונה לגבי הסכומים אותם תבקשו לבטח מאחר וכיסוי לא מדוייק יוכל לעלות באי תשלום מלא בעת הנזק.

ביטוח צד ג' לחווה

כיסוי ביטוח לצד ג' בחוות סוסים מכסה את כל הנזקים שיכולים להגרם לאורחים לגוף ורכוש, הביטוח מכסה את בעל החווה בסכום ביטוח (גבול אחריות) הנקבע מראש. ככל שסכום הביטוח יהיה גבוהה יותר, כך גם פרמיית הביטוח תעלה בהתאם. פעמים רבות, בעלי חוות הסוסים נאלצים לבטח את עצמם בסכומי ביטוח הנקבעים על ידי נספח ביטוח לחוזה עבודה מול קופות החולים (במידה ומתבצעת רכיבה טיפולית בחוות הסוסים).

ביטוח חבות מעבידים לעובדי חוות הסוסים

כיסוי זה מוודא שבמידה ואחד העובדים נפצע במהלך עבודתו בחווה – בעל החווה יוכל לשלם במקרה ויפסק בבית משפט שעליו לפתןץ אץ העובד. כיסויי מכסה נזקים כמו נפילה ופציעה בשטח החווה, בעיטה מסוס מבוהל ועוד.

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי רכיבה

פוליסה למקרי רשלנות מקצועית נקראת "אחריות מקצועית". כיסוי זה מיועד למדריכי הרכיבה ונותן מענה במקרים בהם יתבעו על רשלנות מקצועית כמו לדוגמה מתן הוראה לחניך ברכיבה טיפולית שגרמה לו נזק ואשר בגינה תובע את המדריך.

ביטוח אחריות מקצועית הוא סעיף שניתן לרכוש לחווה עצמה / למדריך הבודד או גם וגם. כמו בשאר הסעיפים, גם פה יש משמעות לגודל הכיסוי. חשוב מאוד לבחור סכומי ביטוח שמצד אחד ריאלים ולא נמוכים מידי ומצד שני שיהיו בגבול סביר בכדי לא להעמיס בעלויות הביטוח.

המרכז לביטוח חיות מחמד – ביטוח חוות סוסים

למשרדנו ניסיון עשיר שנים בביטוח סוסים, ביטוחים מקצועיים וביטוח חוות סוסים. אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס הבא ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

 
  • עמוד הפייסבוק של המרכז הישראלי לביט
  • עמוד היוטיוב של המרכז הישראלי לביטוח

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לביטוח חיות  מחמד | ארלוזורוב 132, תל אביב - יפו 6209817