ביטוח לכלב

הכלב הוא חברו הטוב ביותר שלנו בני האדם ולחברים טובים צריך לדאוג., ביטוח לכלב יתן לכם בדיוק את מה שצריך בכדי שתהיו בראש שקט. 

אנו במרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד מציעים לכם מגוון פתרונות לביטוחי כלבים.

ביטוח לכלב - כי מגיע הכי טוב לחבר הכי טוב!

אנו במרכז הישראלי לביטוח חיות מתמחים בביטוח לכלבים, חתולים סוסים ועוד. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הפוליסות המיוחדות שלנו.

ביטוח בריאות לכלבים

ביטוח בריאות לכלב מכסה את כל ההוצאות הלא צפויות עקב מחלה או תאונה. במידה וכלבך חולה, עליך להגיש תביעה ביחד עם קבלות התשלום עבור הטיפול ואנו נדאג לכם להחזר כספי מול חברת הביטוח.

ביטוח זה מאוד דומה לביטוח בריאות של בן אדם, עדיף להתחיל בגיל צעיר ככל האפשר כל עוד המצב הבריאותי תקין לחלוטין. 

ביטוח כלבים, למה לבטח? 

מכיוון שכלבים הם חברי משפחה! קשה להסביר את החיבור בין הכלב לבעלו למי שמעולם לא גידל כלב בביתו. אין דבר יותר נחמד מלחזור הביתה לחבר שמתגעגע ושמח לראותנו. לא סתם קוראים לכלב "חברו הטוב ביותר של האדם". 

לצערנו, לעיתים חברינו שעירי הזנב לא מרגישים טוב וצריכים טיפול רפואי יקר והביטוח נועד לענות על בעיה זו. 

ביטוח צד ג' לכלבים

כאשר רוכשים ביטוח לכלב מקבלים למעשה מוצר ביטוחי ייעודי לחיית המחמד, בעל משמעות כפולה. מצד אחד, מקבלים את המענה כאשר עולה הצורך לפנות לטיפול רפואי יקר ומורכב עבור הכלב, ממש כפי שמקובל בביטוחי בריאות עבורנו, בני האדם.

 

מצד שני, וזהו ההיבט הייחודי שאיננו מוכר מביטוחי הבריאות הרגילים – ניתן לקבל מענה כאשר נוצר חלילה נזק לצד ג'. נזק מסוג זה כולל לא רק פגיעה גופנית אלא גם נזק שעשוי להיווצר לרכוש. אם שמעתם על אדם שנתבע על כך שכלבו נשך פלוני או גרם לאלמוני לברוח, לרוץ וליפול, בוודא חלפה המחשבה שאולי זה יקרה גם לכם. עם ביטוח מתאים, אתם יכולים להיות רגועים. גם את יתבעו אתכם, גם אם תצטרכו לשלם פיצויים – הביטוח מגן עליכם.

במסגרת הביטוח צד ג' לכלבים אתם מוגנים בתביעה בסכום ביטוח שנקבע מראש "גבול אחריות". במצב בו עליכם לפצות את הניזוק בתשלום, חברת הביטוח תשלם במקומכם.

אז למה כדאי לבטח את הכלב שלכם?

כל מי שמגדל כלב זוכה בידיד נאמן לכל החיים, חבר שאף פעם לא מאכזב. על מנת לשמור על בריאותו של הכלב, חשוב לקיים יחדיו טיולים מדי יום ויום וחשוב להעניק חיבה וכמובן גם תזונה איכותית, אוכל בהתאם לגזע, לגיל, למשקל. גם ביקור אצל הווטרינר לצורך חיסונים וקבלת טיפולים שונים יהיה חיוני. אך דבר נוסף כדאי לכל מי שמגדל כלב או כלבלב קטן לדעת. אנו מדברים את ביטוח מיוחד לחיית המחמד האהובה. להלן נבין מדוע זה חשוב ומהם הכיסויים הנכללים.

ביטוח - והעיקר הבריאות

לא רק המקרים שבהם כלב קופץ על ילד קטן ומפיל אותו או אולי נושך את השכן, האינסטלטור או הדוור מקבלים מענה בביטוח צד ג' לכלב. יחד עם זאת ישנם גם המקרים שבהם הכלב עצמו חלה או נפגע והוא זקוק לטיפול רפואי. שלא כמקובל אצל אזרחים הולכי על שתיים, לא קיים ביטוח בריאות ממלכתי עבור הכלבים. במקרה זה, כל מי שרוצה להיערך מבעוד מועד לקראת ההוצאות הגבוהות הכרוכות בטיפול רפואי ירכוש ביטוח רפואי לכלב. אך עולה השאלה – מה בדיוק כולל הביטוח הזה.

כמובן, כאשר רוכשים ביטוח חשוב ביותר לקרוא בעיון את הפוליסה, אך באופן כללי – הכיסוי כולל מגוון רחב של טיפולים והוצאות רפואיות. למשל, אם יש צורך בטיפול חירום, אם יש צורך בעריכת ניתוח, אם צריך צילומים, תרופות או אשפוז – חברת הביטוח תדאג לכם (כלומר לכלב שלכם). מקובל כי חברת הביטוח תחזיר לבעליו של הכלב את הכסף ששולם לאחר הוכחת תשלום, כלומר קבלות מהווטרינר או מבית החולים הווטרינרי. נדגיש כי ביטוח מסוג זה בדרך כלל לא כולל הוצאות רגילות ומקובלות, כלומר הוצאות כדוגמת ניתוח עיקור או סירוס, חיסון כלבת, תולעת הפארק וכדומה. אך לגבי ההוצאות של טיפולי החירום – המענה המתקבל מקיף וחשוב.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר השאירו פרטים:

 
  • עמוד הפייסבוק של המרכז הישראלי לביט
  • עמוד היוטיוב של המרכז הישראלי לביטוח

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לביטוח חיות  מחמד | ארלוזורוב 132, תל אביב - יפו 6209817