ביטוח לחתול

כל מי שמגדל חתול יודע מי המלך האמיתי בבית. וכמו לכל בן מלוכה - מגיע להם את הטוב ביותר.

אנו במרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד עוסקים בתחום זה באהבה רבה ומציעים לכם מגוון פתרונות לביטוחי חתולים.

ביטוח לחתול - כי חתולים הם משפחה

אנו במרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד מתמחים בביטוח לכלבים, חתולים סוסים ועוד. אתם מוזמנים לבדוק אם תוכניות הביטוח שלנו יתאימו לכם.

ביטוח בריאות לחתולים

פוליסת הביטוח שלנו מכסה את כל ההוצאות הרפואיות הבלתי צפויות של החתול שלכם.

 

הביטוח עובד בעקרון פשוט מאוד - אתם הולכים לכל וטרינר שאתם רוצים, משלמים ומגישים לנו את הקבלות. לאחר קבלת המסמכים אנו נטפל בתביעתכם עד אשר תקבלו החזר מחברת הביטוח (בניכוי השתתפות עצמית)

ביטוח חתולים, למה לבטח? 

אנו מאמינים שחיות המחמד שלנו הן בנות משפחה. כמו שלבן אדם מגיע טיפול רפואי ראוי בשעת צרה כך גם מגיע לחברנו שיעירי הזנב. 

 

ביטוח באמצעות המרכז לביטוח חיות מחמד יבטיח לכם שקט נפשי בכל הנוגע להוצאות רפואיות כבדות בגין מחלה / תאונה וכן ביטוח צד שלישי שיכסה אתכם במקרים של נשיכה ועוד. 

ביטוח צד ג' לחתולים

חתול שונה עד מאוד מכל חיית מחמד אחרת. הוא בהחלט איננו כלב מאולף וגם לא אוגר או ארנבת. גם כאשר נדמה לנו כי החתול הוא מבוית ורגוע, בתוך תוכו מסתתר לבו של הצייד הפראי.

 

אמנם לא רבים הם המקרים שבהם חתול מאבד את שלוות רוחו ותוקף, אבל היו מקרים שבהם חתול טרף את הציפור היקרה של השכנים או שרט פעוט שמשך לו בזנב. כבר היו מקרים שבהם חתולים גרמו למה שנקרא בעגה הביטוחית "נזק לצד ג'", כאשר הפגיעה יכולה להיות גופנית (עקב שריטה או נשיכה) או נזק לרכוש.

פוליסת ביטוח לחיות המחמד האהובות יכולה להבטיח ראש שקט. גם אם חלילה יקרה מצב ובו יתבעו אתכם בשל אירוע שהחתול שלכם היה מעורב בו, לא אתם תצטרכו להתמודד עם התביעה לפיצוי (לרבות אפשרות לתביעה משפטית). חברת הביטוח תשלם את גובה הנזק עד לתקרה שיכולה להגיע גם למאות אלפי שקלים.

אז למה כדאי לבטח את החתול שלכם?

כל מי שמגדל חתול בביתו או בחצר הבית יודע היטב עד כמה שמדובר בחיה אצילית, בעלת הדרת מלכות. אין פלא שעמים קדומים כגון המצרים הקדמונים העריצו אותם וראו בהם חיות מקודשות. אם אתם שייכים לחובבי החתולים, אם גם אתם מכירים את הנטייה שלהם למשחק ולשעשוע, חשוב שתכירו גם את החשיבות של ביטוח. יתכן שבמבט ראשון ביטוח לחתול לא נראה לכם מובן מאליו, אבל לאחר שנסב את תשומת לבכם לכמה נקודות מהותיות, הדברים יהיו הרבה יותר ברורים.

ביטוח - והעיקר הבריאות

לא רק כיסוי צד ג' כולל הביטוח המקובל לחתולים. חשוב לא פחות להבין כי למעשה זהו ביטוח רפואי לחתול. אז אומנם הכיסוי הביטוחי הזה לא יאפשר לכם לקחת את החתול לקופת החולים שלכם, אבל אם ייווצרו לכם הוצאות בשל טיפול רפואי, מחלה קשה או פציעה – אז תתברר מלוא התועלת.
חתול שאיבד את דרכו ומצא את עצמו מול כביש סואן, בסביבה לא מוכרת, עשוי להתקף בהלה, לרוץ ולהיפגע על ידי רכב חולף. פגיעה מסוג זה עשויה לחייב טיפול רפואי מורכב שהוצאותיו מרובות. הביטוח מעניק לכם שיפוי עבור ההוצאות שהוצאתם, אך לא מדובר אך ורק בפגיעה בשל תאונת דרכים. חתול עשוי להיפגע גם בשל נפילה מגובה, וכמובן הוא עשוי גם לחלות. מחלות קשות עשויות לחייב טיפול רפואי צמוד, לרבות צורך בבדיקות הדמיה, ניתוחים, שימוש בתרופות יקרות. כל אלה כרוכים בכסף רב וכאשר קיים הביטוח – החזר ההוצאות מובטח (בהתאם לתנאים הפרטניים של הפוליסה, חוזה הביטוח). ניתן לקבל החזר הוצאות גם כאשר החתול נזקק לטיפול בשל מחלות חתולים נפוצות, כגון חסימת דרכי השתן שמחייבת לעתים ניתוח, טיפול וכן בחתלתלת ובמחלות אחרות.

 

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר השאירו פרטים:

 
  • עמוד הפייסבוק של המרכז הישראלי לביט
  • עמוד היוטיוב של המרכז הישראלי לביטוח

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לביטוח חיות  מחמד | ארלוזורוב 132, תל אביב - יפו 6209817